
Комплект Барокко чокер браслет сережки
380 ₴
- Готово к отправке
- Код: SKU 03501
+380 (63) 623-24-52
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект біжутерії з намистин, що імітують перлини.
Неймовірно сучасні барочні перлинки (імітація)
Комплект гармонійно, стильно та статусно виглядатиме будь-яким одягом.
У комплект входять:
чокер-кольє
браслет
сережки
Кольє-чокер
Довжина кольє 33+9см. ланцюжок подовжувач
застібка-карабін.
розмір намистин 1.4х 2.2см.
Браслет
довжиною 15+6 см. ланцюжок подовжувач
розмір намистин 1.4х 2.2см.
застібка – карабін
Сережки підвіски
довжина сережки - 4 см
розмір намистин 1.4х 2.2см.
застібка типу "конго"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Женский |
| Состав набора | Серьги, Колье, Браслет |
| Материал | Бусины |
| Покрытие | Эмаль |
| Стиль исполнения | Арт-деко |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Размеры | |
| Размер браслета (см) | 18 |
| Длина браслета | 210 мм |
| Ширина браслета | 14 мм |
| Длина колье/цепочки | 410 мм |
Информация для заказа
- Цена: 380 ₴






