-10%

Комплект Кольє сережки Дубай
960 ₴
864 ₴
- Готово до відправки
- Код: SKU 04202
+380 (63) 623-24-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект біжутерії
Стильний акцентний комплект біжутерії
Якісно виконаний, масивний, ефектний комплект прикрас
Кольє – чокер та сережки
кольє з великою акцентною фасадною частиною та ланцюжком
коло кольє 42 см
довжина підвіски 10.5 см
Сережки з підвіскою
застібка типу пусет
довжина 5 см
ширина 2 см
Стильний акцентний комплект біжутерії
Якісно виконаний, масивний, ефектний комплект прикрас
Кольє – чокер та сережки
кольє з великою акцентною фасадною частиною та ланцюжком
коло кольє 42 см
довжина підвіски 10.5 см
Сережки з підвіскою
застібка типу пусет
довжина 5 см
ширина 2 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Склад набору | Сережки, Кольє |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина кольє/ланцюжка | 420 мм |
| Довжина кулона/підвіски | 105 мм |
| Довжина сережок | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 864 ₴






