
Комплект Ланцюжок кулон та сережки
365 ₴
- Готово до відправки
- Код: SKU 04022
+380 (63) 623-24-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект біжутерії
Ланцюжок з кулончиком та сережки
Ніжна делікатна стильна біжутерія
Біжутерний сплав золотистого кольору
ланцюжок довжиною 40 см
кулон довжина 3.1 см
діаметр 2.4 см
Сережки
діаметр 2.2 см
кріплення "італійська застібка"
Ланцюжок з кулончиком та сережки
Ніжна делікатна стильна біжутерія
Біжутерний сплав золотистого кольору
ланцюжок довжиною 40 см
кулон довжина 3.1 см
діаметр 2.4 см
Сережки
діаметр 2.2 см
кріплення "італійська застібка"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Склад набору | Сережки, Ланцюжок, Кулон |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Покриття | Емаль |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Довжина кольє/ланцюжка | 400 мм |
| Довжина кулона/підвіски | 31 мм |
| Довжина сережок | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴





