
Комплект кольє каблучка браслет та сережки Маракеш
830 ₴
- Готово до відправки
- Код: SKU 04201
+380 (63) 623-24-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект біжутерії
Стильний акцентний комплект біжутерії.
Якісно виконаний, масивний, ефектний комплект прикрас
Кольє – чокер
з великою акцентною фасадною частиною та ланцюжком
коло кольє 40 см
ширина кольє до 6 см
Браслет із фрагментів на кріпленнях
Довжина браслета до 24 см.
ширина фасаду 3.3 см
Кільце з акцентним фасадом
регулюється на розміри 18-19.5
фасад 2.3 см
Сережки з підвіскою
застібка французький замок
довжина 5.5 см
ширина 2.1 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Склад набору | Сережки, Кольє, Кільце, Браслет |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Розміри | |
| Розмір кільця | Регульований |
| Довжина браслета | 240 мм |
| Довжина кольє/ланцюжка | 400 мм |
| Довжина сережок | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴







